Oferując automat z ciepłymi posiłkami, oferujemy również usługę cateringu dla firm. Nasze menu składa się z wielu potraw, znajdziecie w nim pasty, dania główne oraz naleśniki, a także zestawy śniadaniowe oraz sałatki. To Ty wybierasz czy obiad w pracy będzie ciepły i zjesz go od razu czy może wolisz, aby był zimny i zabierzesz go do domu.

Posiłki które trafiają do naszych automatów są jednodniowe oraz pakowane bez użycia gazów ochronnych. Oznacza to, że oferowane przez nas dania są zawsze świeże.

Zasady jakimi się kierujemy oferując nasze posiłki:
- posiłek musi być zawsze świeży przygotowany z dobrej jakości produktów.
- posiłek musi być smaczny
- posiłek musi być dostępny w Twoim miejscu pracy o każdej porze

Dzięki tym zasadom oferowane przez nas usługi świadczone są na najwyższym poziomie i zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

System HACCP

Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest zapewnienie bezpieczeństwa przygotowywanych przez nas posiłków, dlatego zgodnie z art. 5 rozporządzenia (WE) nr 852/2004 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie higieny środków spożywczych w naszej organizacji wprowadziliśmy system HACCP.

Nasz wyszkolony zespół dba każdego dnia o zachowanie najwyższych standardów od momentu produkcji po dostarczenie potraw do automatów – wszystkie potrawy dostarczane są zawsze samochodami-chłodniami, a proces kontrolowany na każdym etapie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym przykładowym menu. Należy pamiętać, że menu możemy dostosować do konkretnych potrzeb klienta i danej lokalizacji.