Gdy najdzie Was ochota na obiad w biurze o czym myślicie najpierw? Gdzie jest Pan Kanapka!?

Rozwiązujemy ten problem raz na zawsze, oferując automat z ciepłym jedzeniem.

Wyobraź sobie sytuację... jesteś w biurze, szef zleca Ci dodatkowe zadania i wiesz że nadgodziny są tego dnia nieuniknione, a Ty nie jesteś na to przygotowany. Nie zdążyłeś zrobić rano kanapek do pracy, Pan kanapka już był i nie zrobiłeś zapasów, jak rozwiązać ten problem? Musisz wstać zza biurka, udać się do automatu z ciepłym jedzeniem, wybrać satysfakcjonujące Cie danie, zapłacić kartą i odebrać, pyszny, świeży i ciepły obiad.

Nasz automat z ciepłym jedzeniem działa na zasadzie lodówki i mikrofalówki. Codziennie dostarczamy świeżo przygotowane potrawy do automatu, od Ciebie zależy co dzisiaj zjesz, do wyboru znajdziesz dania kuchni Europejskiej. Po wyborze potrawy automat podgrzewa danie i wydaję je w lunch boxie.

Automat z ciepłym jedzeniem od Best Meals zastąpi Pana Kanapkę w Twoim biurze. Nie będziesz musiał się martwić czy zdążysz kupić obiad, czy zostając do późna w biurze będziesz miał co zjeść.

Naszego automatycznego Pana Kanapkę możecie znaleźć w lokalizacjach takich jak

  • biurowce,
  • szkoły i uczelnie wyższe,
  • szpitale i kliniki,
  • hale magazynowe,
  • porty lotnicze,
  • dworce,
  • i inne...

 

nowoczesny pan kanapka

Pan kanapka, O nas – Pan Kanapka w nowym wydaniu

Zawsze świeże potrawy

Przygotowanie przez nas posiłków odbywa się zawsze ze świeżych i wyselekcjonowanych składników, kładziemy ogromny nacisk by oferowane przez nas dania były wyczarowane z należytą starannością.

Pan kanapka, O nas – Pan Kanapka w nowym wydaniu

Bogate menu

Nasze menu opiera się o tradycje kuchnie europejskie, znajdziecie w nim kuchnie Polską, śródziemnomorską czy bałkańską. Każdego dnia staramy się oferować urozmaicone posiłki. Istnieje również możliwość dostosowania menu do wymagań klienta.

Pan kanapka, O nas – Pan Kanapka w nowym wydaniu

Serwis 24h, 7 dni w tygodniu

Nie istnieją urządzania idealne, dlatego jesteśmy przygotowani na pomoc w każdym momencie. Oferujemy serwis i pomoc techniczną 24 godziny na dobę oraz 7 dni w tygodniu