Gdy najdzie Was ochota na obiad w Waszym miejscu pracy, to o czym myślicie najpierw? Gdzie jest Pan Kanapka!?

Rozwiązujemy ten problem raz na zawsze, oferując automat z ciepłym jedzeniem.

Nasz automat z ciepłym jedzeniem działa na zasadzie chłodni i modułu podgrzewającego. Codziennie dostarczamy świeżo przygotowane potrawy do automatu, od Ciebie zależy co dzisiaj zjesz, do wyboru znajdziesz najbardziej popularne dania kuchni polskiej jak i europejskiej. Po wyborze potrawy automat podgrzewa danie i wydaję je w lunch boxie – czas podgrzania to zaledwie 70sekund.

Nasza oferta opiera się głównie na sprzedaży ciepłych obiadów, ale oferujemy także jako uzupełnienie różnorodne zestawy śniadaniowe oraz sałatki wybierając opcję na zimno.

Każdego dnia dostarczamy do naszych automatów świeże i smaczne posiłki. Unikalność tego rozwiązania pozwala zjeść dowolny posiłek w momencie, gdy Ty masz na to czas, nie ważne czy będzie to przed południem czy wieczorem, ciepły obiad bądź inny posiłek będzie na Ciebie czekał, a możesz go nabyć także w wersji zimnej i zabrać do domu.

 

Obiad w pracy, Oferta – sposób na obiad w pracy

Obiad w pracy, Oferta – sposób na obiad w pracy

Nie masz pomysłu na posiłek w pracy?

Nasze menu cały czas się zmienia oferując bardzo urozmaicone potrawy, dostosowując się do wymagań klienta jak również zapotrzebowania danej lokalizacji. Automaty nie posiadają ograniczeń co do oferowanych posiłków w pracy, dlatego cały czas rozszerzamy naszą kartę dań o kolejne pozycje.

Dodatkowo oferta Best Meals nie ogranicza się jedynie do sprzedaży posiłków. Istnieje możliwość dostarczenia kart voucherowych/przedpłaconych, zapewniających pracownikom danej firmy, bezgotówkową i szybką realizację zamówionego posiłku.

Dostarczane przez nas posiłki są zdrowe, bogate w witaminy i mikroskładniki, dlatego możemy oferować dania o właściwościach regeneracyjnych

Nasze innowacyjne rozwiązanie można znaleźć w lokalizacjach takich jak:

  • biurowce,
  • hale magazynowe,
  • centra logistyczno-operacyjne,
  • porty lotnicze,
  • szkoły i uczelnie wyższe,
  • szpitale i kliniki,
  • zakłady produkcyjne,
  • inne