Nasza oferta opiera się na sprzedaży ciepłych obiadów w pracy za pośrednictwem automatów z gorącymi posiłkami w takich miejscach jest biurowce, szkoły, szpitale, porty lotnice czy dworce. Każdego dnia dostarczamy do naszych automatów świeże i smaczne obiady. Unikalność tego rozwiązania pozwala zjeść obiad w momencie gdy Ty masz na to czas, nie ważne czy będzie to przed południem czy wieczorem, ciepły obiad w pracy będzie na Ciebie czekał.

Nie masz pomysłu na obiad w pracy?

Nasze menu cały czas się zmienia oferując bardzo urozmaicone potrawy, dostosowując się do wymagań klienta. Automaty nie posiadają ograniczeń co do oferowanych obiadów w pracy dlatego cały czas rozszerzamy naszą kartę dań o kolejne pozycje.

Dodatkowo oferta Best Meals nie ogranicza się jedynie do sprzedaży obiadów. Istnieje możliwość dostarczenia kart voucherowych, zapewniających pracownikom danej firmy, bezpłatną i szybką realizacje zamówionego posiłku.

Dostarczane przez nas obiady są zdrowe, bogate w witaminy i mikroskładniki dlatego możemy oferować np posiłki o właściwościach regeneracyjnych.

Obiad w pracy, Oferta – sposób na obiad w pracy

SPECYFIKACJA

Automatu z ciepłym jedzeniem

Wymiary:
wysokość: 1895 mm
szerokość: 1330 mm
głębokość: 822 mm
waga: 400 kg

Zasilanie:
220~230 V

Sposób chłodzenia:
Chłodziarka zapewnia
temp. w przedziale 2-6' C

zasięg sieci GSM lub dostęp do WiFi/internetu

istnieje możliwość wstawienia maszyny z
routerem internetowym

Czas dostarczenia maszyny ok. 3 dni